Poznaj nas

Gastro Borowiec Kompleksowe wyposażenie Gastronomii Tarnów

Poznaj nas

Gastro Borowiec Wyposażenie Gastronomii Tarnów

Skoro tu jesteś to znaczy że poszukujesz odpowiedniego a przede wszystkim odpowiedzialnego dostawcy Urządzeń i akcesoriów gastronomicznych dla siebie. Od 11 lat jestem związany z tą branżą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem jak ważne jest dobranie właściwych urządzeń do kuchni… Podejmując się realizacji inwestycji , robię wszystko aby poświęcić klientowi tyle czasu ile będzie konieczne ,. a urządzenia , które zaproponuję spełniły wymagania nawet najbardziej wymagających klientów oraz usprawniły prace w maksymalnym stopniu, a ich eksploatacja nie przysparzała żadnych problemów przez kolejne lata.

W związku z powyższym podjęliśmy współpracę z największymi producentami i dostawcami urządzeń i akcesoriów gastronomicznych w Polsce.

Wyposażenie Gastronomii Tarnów oferuje urządzenia firm ; STALGAST, UNOX, HENDI, KROMET, LOZAMET, RM GASTRO, RED FOX, BARTSCHER, TOM-GAST, GASTRO-TAR, COLD, MAWI RZEZAWA, DORA-METAL ,EGAZ, oraz wiele innych.

Przy realizacji inwestycji nie ograniczmy się tylko do rynku lokalnego . Dzięki możliwościom logistycznym możemy dostarczyć towar praktycznie w każde miejsce w Polsce. Zamówienia można składać mailowo lub telefonicznie , oraz jeśli jest taka potrzeba bezpośrednio u przedstawiciela , który przyjedzie aby pomóc przy doborze odpowiednich produktów. Każdy zamówiony towar dostarczamy własnym transportem lub za pośrednictwem spedycji , Tak aby Państwo mogli się skupić na prowadzeniu własnego biznesu, a nie jeździli po potrzebne rzeczy.

Na wszystkie sprzedane produkty udzielamy i 12 lub 24 miesięcy gwarancji , która realizowana jest poprzez rozbudowaną sieć autoryzowanych serwisów , rozmieszczonych we wszystkich większych miastach w Polsce. Dzięki temu, każda usterka jest usuwana możliwie w jak najszybciej bez ponoszenia dodatkowych kosztów.